Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Informacja dot. zawierania umów w ramach PO Produkcja Filmowa (instrukcja)

Informacja dot. zawierania umów w ramach PO Produkcja Filmowa (instrukcja)

Informacja dot. zawierania umów w ramach PO Produkcja Filmowa (instrukcja)

13 stycznia 2020    
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, Polski Instytut Sztuki Filmowej wprowadza nowe zasady procedowania i zawierania umów o dofinansowanie w ramach PO Produkcja Filmowa.

Informacja dot. zawierania umów w ramach PO Produkcja Filmowa (instrukcja)

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, Polski Instytut Sztuki Filmowej wprowadza nowe zasady procedowania i zawierania umów o dofinansowanie w ramach PO Produkcja Filmowa.

Od 1 stycznia 2020 roku obowiązuje 30-dniowy tryb weryfikacji dokumentów. Instytut zobowiązuje się w takim czasie dokonać sprawdzenia dokumentacji oraz opracować kompletny wykaz uwag do całego pakietu. Z Państwa strony oczekujemy złożenia kompletu niezbędnych dokumentów, w tym umów wraz z załącznikami w jednym pakiecie, bez późniejszego uzupełniania braków. Pozwoli to uniknąć „przestojów” związanych z uzupełnianiem pakietu.

Złożenie dokumentów do umowy musi nastąpić przynajmniej dzień roboczy przed ostatecznym wygaśnięciem promesy. Niepełne pakiety będą traktowane jako niezłożone i oddawane beneficjentom. W razie pytań prosimy o kontakt z opiekunami projektów.

Do pobrania:

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie