Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Polskie stoisko podczas EFM w Berlinie

Polskie stoisko podczas EFM w Berlinie
Fot. Katarzyna Mazur

Polskie stoisko podczas EFM w Berlinie

7 lutego 2020    
Polski Instytut Sztuki Filmowej zaprasza producentów do korzystania z polskiego stoiska podczas Europejskich Targów Filmowych.

Polskie stoisko podczas EFM w Berlinie

Polski Instytut Sztuki Filmowej zaprasza producentów do korzystania z polskiego stoiska podczas Europejskich Targów Filmowych.

Polish Cinema Stand, jak co roku, służyć będzie jako miejsce spotkań polskich filmowców z zagranicznymi partnerami. Zapraszamy producentów do korzystania z przestrzeni stoiska.

W celu ułatwienia spotkań na stoisku udostępnimy Państwu 2 stoliki (dwu- i trzyosobowy).

Bardzo prosimy o zgłaszanie Państwa zapotrzebowania na spotkania oraz rezerwację terminów pod adresem: marzena.kleban@pisf.pl wraz informacją, czego dotyczyć będzie spotkanie.

Uprzejmie informujemy, że o rezerwacji stolików zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Polish Cinema Stand będzie otwarte w dn. 20-26.02.2020 r. i mieścić się będzie na 1. piętrze Martin-Gropius-Bau pod numerem 163.

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie