Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Nabór na spotkanie koprodukcyjne z Kanadą na Berlinale

Nabór na spotkanie koprodukcyjne z Kanadą na Berlinale

Nabór na spotkanie koprodukcyjne z Kanadą na Berlinale

5 lutego 2020    

Nabór na spotkanie koprodukcyjne z Kanadą na Berlinale

Polski Instytut Sztuki Filmowej, Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych, Biuro Radcy Handlowego przy Ambasadzie Kanady w Polsce oraz Canadian Media Producers Association (CMPA) w Toronto serdecznie zapraszają na Polsko-Kanadyjskie Forum Koprodukcyjne. Wydarzenie odbędzie się 24 lutego 2020 w godz. 10.00-12.00 w Berlinie (Relaxa Berlin Hotel, Anhalter Str. 8-9, 7 minut od Gropius-Bau).

Agenda spotkania obejmuje:

  • 10.00-10.30 | Prezentacja rynku kanadyjskiego (CMPA) oraz polskiego (PISF)
  • 10.30-12.00 | Spotkania one-on-one polskich i kanadyjskich producentów (wcześniej umówione)

Zainteresowanych producentów prosimy o poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego w języku angielskim dostępnego pod linkiem: https://form.jotform.com/200194445562251 oraz przesłanie go do 10 lutego 2020 do godz. 16.00. Liczba miejsc ograniczona. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo wyboru uczestników w oparciu o informacje zawarte w formularzu.

Ewentualne pytania proszę kierować na adres:
Anna E. Dziedzic anna.dziedzic@pisf.pl

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie