Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Internetowy System Składania Wniosków PISF - instrukcja dla wnioskodawców

Wnioski do wszystkich Programów Operacyjnych PISF należy składać na formularzach udostępnionych w Internetowym Systemie Składania Wniosków PISF (https://wnioski.pisf.pl).

Przed złożeniem pierwszego wniosku, należy utworzyć konto użytkownika w ISSW PISF. W tym celu, na stronie https://wnioski.pisf.pl należy w prawym górnym rogu strony kliknąć link "Nowe konto". Po podaniu swoich danych i zarejestrowaniu się w systemie (na adres e-mail podany podczas rejestracji zostanie przesłany link aktywujący konto), można zalogować się do ISSW PISF i przystąpić do składania wniosku. Wnioskodawcy, którzy już składali wnioski poprzez ISSW PISF korzystają z posiadanego loginu i hasła.

Szczegółowe, informacje dotyczące procedury składania wniosków w poszczególnych Programach Operacyjnych PISF na rok 2019, w tym m.in. terminów, wymaganych załączników, sposobu składania w PISF wypełnionych wniosków itp. zawarte są w Trybie naboru i wyboru wniosków (.pdf), z którym należy się zapoznać przed przystąpieniem do składania wniosków w ISSW PISF.

W formularzach zastosowane zostały reguły, mające ułatwić złożenie poprawnego wniosku, jednak należy pamiętać, że w żadnym wypadku nie zastąpią one znajomości Trybu naboru i wyboru wniosków. Znajomość Programów Operacyjnych PISF oraz Trybu naboru i wyboru wniosków jest obowiązkiem każdego wnioskodawcy. Wniosek przyjęty przez system podlega następnie ocenie formalnej przez pracownika PISF.

System pozwala na zapisanie kopii roboczej wniosku i korektę wprowadzonych danych. Prosimy w związku z tym o dokładne, nawet kilkukrotne sprawdzenie wypełnionego wniosku przed jego wysłaniem! Po wysłaniu wniosku do PISF nie ma możliwości edytowania danych we wniosku.

Prosimy o nieskładanie do PISF wniosków opatrzonych znakiem wodnym o treści "Wersja robocza", wydrukowanych przed wysłaniem ich w systemie! Po wysłaniu wniosku przez Internet należy skorzystać z opcji "Pobierz PDF" w zakładce "Złożone dokumenty", "Elektroniczne", a następnie wydrukować go w obowiązkowej liczbie egzemplarzy, podpisać i złożyć w wymaganym terminie, wraz z załącznikami, do PISF. Wydrukowana z pliku PDF papierowa wersja złożonego wniosku musi zawierać dokładnie te same dane, co wniosek elektroniczny!

Pliki PDF można otwierać za pomocą darmowych programów takich jak np. Adobe Reader, Evince, Foxit Reader lub innych.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub problemów związanych z funkcjonowaniem formularzy elektronicznych, w trakcie naboru wniosków mogą Państwo korzystać z pomocy technicznej, dostępnej od poniedziałku do piątku (oraz w ostatni weekend sesji) w godzinach od 8:00 do 16:00 pod numerem telefonu +48 61 624 00 88, a także pod adresem poczty elektronicznej pomoc@nowoczesnyurzad.pl.

Prosimy i zalecamy, aby wnioski o dofinansowanie składać nie czekając do ostatnich dni sesji. Mimo dużego marginesu bezpieczeństwa, w skrajnych przypadkach, system może być czasowo niedostępny z powodu przeciążenia.

W przypadku pytań merytorycznych dotyczących naboru wniosków mogą Państwo, jak zawsze, zwracać się do pracowników Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Dane przesyłane za pomocą ISSW do PISF są szyfrowane.

Pod adresem webmaster@pisf.pl czekamy na Państwa uwagi i komentarze w sprawie funkcjonowania ISSW PISF.

Internetowy System Składania Wniosków PISF Więcej

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie