Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

PO 2017

Programy Operacyjne PISF 2017:

Informacja o nowych formularzach w Internetowym Systemie Składania Wniosków PISF (załączniki elektroniczne)

Terminy sesji w roku 2017:

PO Produkcja filmowa:

  • sesja 1/2017: nabór zakończony
  • sesja 2/2017: nabór zakończony
  • sesja 3/2017: od 1 sierpnia do 14 sierpnia 2017 r.

Dla Priorytetu VII Produkcja filmów fabularnych pełnometrażowych mikrobudżetowych nabór wniosków planowany jest raz w roku – w sesji 2/2017.

Dla Priorytetu VIII Produkcja koprodukcji mniejszościowych (pełnometrażowe filmy fabularne, dokumentalne i animowane) nabór wniosków jest planowany dwa razy w roku: w sesji 1/2017 i w sesji 3/2017. 

PO Edukacja i upowszechnianie kultury filmowej:

Nabór wniosków do Programu Operacyjnego "Edukacja i upowszechnianie kultury filmowej" w roku 2017 ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY.

PO Rozwój kin:

Nabór wniosków do Programu Operacyjnego "Rozwój kin" w roku 2017 ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY.

PO Promocja polskiego filmu za granicą: nabór ciągły

Formularze wniosków w Internecie

Wnioski do wszystkich Programów Operacyjnych PISF na rok 2017 będą przyjmowane wyłącznie na formularzach, które zostaną udostępnione w Internetowym Systemie Składania Wniosków PISF.

Format scenariusza filmowego: opis (.pdf), przykład (.pdf)

Zamieszczony format dotyczy TYLKO scenariuszy filmów fabularnych.

_______

Wzór kosztorysu od sesji 2/2017 jest obowiązkowy:

  • dla wszystkich wnioskodawców ubiegających się o dofinansowanie rozwoju projektu, niezależnie od rodzaju filmowego,
  • dla wszystkich wnioskodawców ubiegających się o dofinansowanie produkcji filmów fabularnych oraz produkcji filmów dokumentalnych, niezależnie od Priorytetu i typu produkcji (produkcja krajowa, koprodukcja międzynarodowa).

Wnioskodawcy ubiegający o dofinansowanie produkcji filmów animowanych mogą składać własne kosztorysy (niezależnie od Priorytetu). Prace nad jednolitym wzorem kosztorysu produkcji filmów animowanych nadal trwają.

Najczęściej zadawane pytania Więcej Najczęściej zadawane pytania
PO produkcja filmowa Więcej PO Edukacja i upowszechnianie Więcej PO Rozwój kin Więcej PO Promocja za granicą Więcej

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie