Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

PO produkcja filmowa

Wnioski do Programów Operacyjnych PISF na rok 2017 będą przyjmowane wyłącznie na formularzach udostępnionych w Internetowym Systemie Składania Wniosków PISF.

Informacja o nowych formularzach w Internetowym Systemie Składania Wniosków PISF (załączniki elektroniczne)

Format scenariusza filmowego: opis (.pdf), przykład (.pdf)
Zamieszczony format dotyczy TYLKO scenariuszy filmów fabularnych.

Wzór kosztorysu od sesji 2/2017 jest obowiązkowy:

  • dla wszystkich wnioskodawców ubiegających się o dofinansowanie rozwoju projektu, niezależnie od rodzaju filmowego,
  • dla wszystkich wnioskodawców ubiegających się o dofinansowanie produkcji filmów fabularnych oraz produkcji filmów dokumentalnych, niezależnie od Priorytetu i typu produkcji (produkcja krajowa, koprodukcja międzynarodowa).

Wnioskodawcy ubiegający o dofinansowanie produkcji filmów animowanych mogą składać własne kosztorysy (niezależnie od Priorytetu). Prace nad jednolitym wzorem kosztorysu produkcji filmów animowanych nadal trwają.

Przypominamy, że w przypadku gdy wniosek otrzymał negatywną decyzję Dyrektora PISF, wnioskodawca może złożyć odwołanie w terminie do 15 dni od daty zakończenia sesji. Odwołania składane po terminie nie będą rozpatrywane.

Program operacyjny Produkcja filmowa dzieli się na dziewięć priorytetów:

1. Stypendia scenariuszowe

2. Rozwój projektu

3. Produkcja filmów fabularnych

4. Produkcja filmów dokumentalnych

5. Produkcja filmów animowanych

6. Produkcja filmów dla młodego widza lub widowni familijnej

7. Produkcja filmów fabularnych pełnometrażowych - mikrobudżetowych - nabór wniosków tylko w sesji 2/2017

8. Produkcja koprodukcji międzynarodowych mniejszościowych - nabór wniosków tylko w sesjach 1/2017 oraz 3/2017

9. Polsko-Niemiecki Fundusz Filmowy

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie