Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Aktorki polskiego filmu

 AKTORKI POLSKIEGO FILMU (wystawa archiwalna)

 

Ważne: wystawa nie jest aktualnie dostępna. 

AKTORKI POLSKIEGO FILMU to wystawa plenerowa prezentująca fotografie, biografie i dokonania artystyczne 55 polskich aktorek. Autorami zdjęć są wybitni fotograficy: Piotr Bujnowicz, Edward Hartwig, Krzysztof Gierałtowski, Zofia Nasierowska, Renata Pajchel, Wojciech Plewiński, Tadeusz Rolke. Wystawa składa się z 7 podświetlanych stelaży o podstawie 1x1 m i wysokości 2,5 m. Jest dostępna w wersji językowej angielsko-rosyjskiej.

Obecnie dostępne są tylko plansze wystawy bez stelaży i oświetlania . Można prezentować je we wnętrzu na systemach wystawienniczych i innych stelażach. 

Wystawie towarzyszył album, opublikowany w języku polskim i angielskim przez Wydawnictwo Rosner i Wspólnicy. Jest rozbudowaną wersją wystawy plenerowej. Oprócz biogramów i filmografii, zamieszczone są w nim również anegdoty o aktorkach lub ich własne wypowiedzi o sobie. Obecnie dostępny w formie elektronicznej oraz w dużych bibliotekach publicznych.

Galerie zdjęć

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie