Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

2009

Roman Gutek

Piotr Kotowski odbiera z rąk Romana Gutka nagrodę w kategorii Dyskusyjny Klub Filmowy

Nagrody PISF są przyznawane od 2008 r. Chcemy honorować osoby, organizacje i inicjatywy kulturalne, które wspierają rozwój polskiej kinematografii, promują jej dorobek i wpływają na zainteresowanie widzów polską twórczością filmową. Wyróżnienia otrzymują entuzjaści kina, którzy z pasją i poświęceniem, bez blasku fleszy i zainteresowania mediów, propagują wiedzę o filmie, edukują młodego widza, publikują na temat kinematografii, organizują festiwale, przeglądy, promują polskie filmy w kraju i zagranicą.

Zgłoszenia kandydatów do Nagród PISF nadsyłają instytucje kultury, szkoły filmowe, władze samorządowe, fundacje i stowarzyszenia filmowe z całej Polski. Laureatów wyłania Kapituła Nagród.

Wyróżnienia przyznawane są w 11 kategoriach, a zwycięzcy otrzymują statuetki autorstwa Piotra Michnikowskiego oraz nagrody pieniężne - 10 000 zł.

Galerie zdjęć

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie